» Poradna » Web a internet

Mapy-Google

Zdravím a prosím o radu. Dříve jsem přetažením onoho "panáčka" na mapě mohla procházet ulice měst, nyní se mi po přetažení panáčka objeví černá mapa a nemohu zjistit kde je chyba-netušíte proč? Děkuji za radu!

Odpovědi na otázku

Asi bych zkusil jiný prohlížeč, jestli to bude dělat taky.

zkoušel jsem to v IE 10, FF 18.0.1, Opera 12.12 a i v Chrome 24.0.1312.52 m, ve všech to funguje OK, takže problém musí být v prohížeči, všiml jsem si, že stránky využívají java script, takže bych zkusil kouknout, zda je na dané stránce povolen