» Poradna » Web a internet

Mapy cz

Dobrý den,mám dotaz používám navigaci Mapy cz a po chvíli se me automaticky vypne a musím znova zadávat cíle tras :používám v mobilu dekuju za odpověď.

Odpovědi na otázku

Děkuješ za odpověď na co? Nenapsal jsi žádnou otázku. Nic takového mapy.cz nedělají.

Mám Samsunga Galaxy A12 mám zkusit Waze ?

Pokud máš telefon v pořádku, tak mapy.cz normálně musí fungovat. Alemklidne zkus Waze, když chceš

Nesouvisí to se "zhasnutím" displeje? Možná se musí povolit běh na pozadí.

Bez znalosti platformy (OS) a použité aplikace (Chrome-prohlížeč/nativní app) nemá smysl široce odpovidat.

... některé mobily s androidem velmi agresivně ukončují aplikace na pozadí, typicky Xiaomi. Je třeba si pohrát s nastavením, ve vlastnostech aplikace zvolit, aby se na to neaplikovaly nějaké úsporné režimy, úspory energie nebo spořiče baterie či jak tomu říkají, tady aby aplikace mohla běžet pořád a OS jí nevypínal.

Nepředpokládám, že navigaci má puštěnou na pozadí A na popředí se mapy.cz drží dobře, blokují i zhasnutí displeje, dokonce ani nemusí jet navigace.

Na Android Auto klidně může mít navigaci na pozadí. Běží na displeji auta, ale v samotném mobilu je na popředí něco jiného. Mě se to na Xiaomi taky vypínalo s hláškou "aplikace přestala pracovat", než jsem si zvolil v nastavení aplikace spořič baterie - žádná omezení.

Standardně se nic takového neděje. Slyšel jsem o appkách na úsporu baterky, co takové věci dělávají, mluvilo se o tom u Xiaomi, ale Samsungy různých sérií tu má ve firmě spousta lidí a ač se mnou jinak řeší kdejaké blbosti, tak Mapy.cz jim fungují zcela bez problému.

Ano, mám Xiaomi a stejný problém jsem musel řešit povolením běhu na pozadí

Nepletete si to s "nevypínám" app v rámci úspory baterky při nečinnosti apod.? O běhu na pozadí v nastavení Xiaomi nic nevidím.

Máte pravdu....je to v nastavení appky - musel jsem změnit na Spořič baterie - Žádné omezení (předtím bylo Spořič baterie - Spořič baterie (doporučeno)....omlouvám se za mystifikaci. Není vyloučeno, že mi tuto volbu úspory nabídl systém a já ji přijal. Mapy.cz jsem začal používat přes AndroidAuto teprve nedávno a tam se mi právě stávalo, že mi appka na infotainmentu v autě zamrzala....toto bylo řešení.

Mám Xiaomi a nemám nastavený běh na pozadí ani nevypínání aplikace, ale nic takového se mi neděje. Dokonce mám i zaplý spořoč baterie. Ale pozor, ne ultra spořič. Tam by mohl být problém.

Ja mám samsung a chvíľu po zapnutí mi aplikáciu mapy cz vypne úplne.

Dobrý den,
používám mapy .cz v Samsung S20 ULTRA, mám problém s hlasovou komunikaci navigace, jednou mi hlas jde, po druhé zas ne, aktualizace map v obchod play nepomohla.
Děkuji za náměty.
Michal

odinstalování a opětovné nainstalování Mapy.cz jsi zkusil? Jednou jsem měl nějaký problém a tohle pomohlo.