» Poradna » Programy

Mapování v 3ds max

Začínám s programem 3 ds max a nedaří se mi nanést na objekt zvolený materiál. Postupuji přesně podle návodů t.zn.: Materiál Editor, Get materiál nebo bitmap, zobrazí se v celém okně a ne na kouli, Assign Materiál to selection, Show Shaded Materiál in Viewport, ale materiál se mi na objektu nezobrazí.Poraďte, co může být špatně. Díky.

Odpovědi na otázku

1) Selekce objektu2) Vybrat v Material Editoru pozadovany material / bitmapu3) Priradit material / bitmapu (ikona oznacena cislem 1)4) Zobrazit material ve viewportu (ikona oznacena cislem 2)https://ctrlv.cz/shots/2017/10/29/KP9l.png