» Poradna » Ostatní

Manual k Onkyo Quartz Synthesized tuner Amplifier r1 TX 7130

Moc prosím, po několikadením hledání jsem to vzdal a prosím i zde. Nemáte někdo manuál k výše uvedenému zesilovači? Nebo alespoň potřebuji radu, jak uložit do předvoleb stanice radia. Za boha se mi to nedaří...díky všem.
Prosím o případný návod na lisynek@tiscali.cz- starý e-mail již nefunguje.

Odpovědi na otázku

Nemam sice Onkyo, ale byva zvykom zatlacit tlacidlo program (programovanie pamati) a nasledne dlhsie podrzat vybranu predvolbu, cim sa stanica ulozi do tejto predvolby.

Mas to oznaceni spravne..?
Tenhle typ snad ani neexistuje. Ani u Onkya, ani v zadnych konferencich, ani v seznamu vintage vyrobku. Nejake 7mi tisicovky tam sice jsou, ale takoveho ani omylem.