» Poradna » Ostatní

Manuál Blaupunkt

Nemá někdo manuál k autorádii "Blaupunkt Calais MP48" v el. podobě nebo odkaz kde ho stáhnout? Pokud možno v CZ nebo EN. Známý nafasoval nové auto MAN a k rádiu CD/MP3 je pouze multilang. bifle bez CZ. Hledal jsem ho dlouho ale buďto není nebo neumím hledat.
Za případný link budu vďečný.

Odpovědi na otázku

manuály dodáva pobočka výrobcu v mestách canberra,london,callais,paris,wiesbaden,takže čeština zrejme nebude,možno v nemeckej pobočke vo wiesbadene,ale jediné,čo je volne stiahnutelné, je väčšinou len v angličtine,nemčine,francúzštine...v angličtine je to tu www.autosound.co.uk/download_pdf/Truck_Folder_2008_(GB).pdf

resp. na stránkach www.autosound.co.uk,v predošlej odpovedi to nehodilo link,len zobrazilo text,sorry,treba si to tam nájsť podla typu.

Díky za snahu ale našel jsem tam pouze letáky nebo datasheeds(zapojení v autě) ale manuál co je v knize alespoň v EN jsem nenašel.Zřejmě je to tajná informace nebo jsem slepý či blbý.
Neví někdo ještě kudy dál?

Někteří výrobci mají dostupné soubory ke stažení až po registraci.

To bude taky jeden z problémů,výrobce! Na manuálu je to MAN MP48,na webu to lze najít jako Blaupunkt Calais MP48 nebo jako Bosch Calais MP48 a vyhledávače těch firem pokud něco najdou tak leda leták nebo zapojení.