» Poradna » Ostatní

Manuál a driver pro LS-P54CE

Nie som schopný nájst manual a driver pre<BR>mainboard oznaceny LS-P54CE, inac je bez obvykle predtlacenych vyznamov prepojek<BR>Internet je momentalne tak pomaly, ze prideleny limit dostupu na internet vycerpam na postu a na prezeranie a hladanie nevyda. Ak mozete, prosim pomozte.<BR>Dakujem.<BR>P.S.Myslim ze toto nie je potrebne publikovat<BR>Inac ocenujem aj prilohu mobility, hrozi mi ze budem nieco take o rok dva ucit tak piste<BR>A s tou kritikou reklamy na BOSS sa da suhlasit, aj robite to asi pretoze mate ako<BR>skoro kazdy hlboko do kapsy<BR>Ocenujem aj HW osvetove cinnosti napr <BR>Jak prcuje PLUG AND PLAY a pod.<BR><BR>zdravim

Odpovědi na otázku

Tady to bude tezsi.Jedna se pravdepodobne o MB Unitech LS-P54CE,maji to hosi sikmooky na webu v korejstine(sic!).Ale aby nedoslo k omylu,co presne vypise BIOS po inicializaci(vlevo dole na obrazovce CELY kod,da se to pauzovat).Pak se da najit vyrobce uz presne.Jestli je to opravdu Unitech,pak poslu mailem zapojeni propojek,I/O panel.Zdravim

mazu to ze sveho disku.