» Poradna » Programy

Manta Emperor 4 - přehrávání DivX z USB?

Zdravím,měl bych dotaz k přehrávání DivX z USB HDD nebo flash disku připojeného k tomuto přehrávači. Jak je to s datovým tokem? Zvládne to, nebude se to cukat?

Odpovědi na otázku

Brat si to kúpil k vianociam a je to bomba. Ono to zožere asi aj LP platne.Odporúčam.

O tomto prehravaci premyslim uz nejakou dobu, ale trochu se bojim te znacky.... Mohl bys mi napsat na maila tve (tedy bratra) poznatky s pouzivanim toho prehravace? Myslim, jestli se nekdy (popr. jak casto) sekaji filmy, jak je na tom se zvukem, poskrabanymi DVD atd. Muj mail - svarcjan@seznam.cz. Dekuji moc.