» Poradna » Mobily

Mám zavirovaný mobil,pomůže nová sim karta,nebo nové číslo?

mám zavirovaný mobil.Pomůže nová sim karta,nebo nové číslo mobilu?

Odpovědi na otázku

Ne

Pomůže obnova do továrního nastavení. A nejprve je nutné vypnout jakoukoli automatickou obnovu z účtu, případně ještě všechny zálohy applikací nejlépe vymazat, pokud nevíš, kde přesně je škodná, jinak se Ti tam hned zase obnoví po přihlášení k tvému účtu.

ani nevíme jaký to je telefon. Třeba je to s tím zavirováním blbost a jen je rozbitý.

To ani nemusí být rozbitý. Už jsem se setkal i s hláškou v okně "Nalezen virus" a byla to pouze reklama. Také vím, že mám v mobilu aplikaci a antivir jednoho výrobce stále hrdě hlásí, že nalezl malware. Samozřejmě se jedná o planý poplach.

jo, to taky - okno "Nalezen virus" se klidně zobrazí i na něčem se Symbianem, jen to musí mít nějaký browser. Největší sranda je, když to na PC s linuxem občas na nějakých webech "hlásilo" cosi jako, že online skener našel ve Windows virus

Jak se pozná zavirovaný mobil ?Na simce můžeš mít akorát virus chřipky a podPokud ti to hlásí že máš viry, smaž historii a vyndej na chvíli baterku

1) jak jsi přišel na to, že je zavirovaný?2) i kdyby byl, tak je malware v mobilu s ne v SIM, takže logicky nepomůže její výměna...