» Poradna » Mobily

Mám zasekaný telefon,youtube a obchod play nejede.

Dobrý den,až do ted můj telefon byl úplně v pořádku ale když jsem ho ráno zapnul začal se zasekávat a aplikace youtube a obchod play už vůbec nejedou.Nevite co by to mohlo být a jak případný problém vyřešit?

Odpovědi na otázku

Kdo ví cos tam instaloval samo od sebe se nic nepokazí.Ale třeba máš plnou paměť a nebo už na doraz.Se podívej do nastavení,úložiště.

Neznámej telefon - HARD reset.

Bez kloudných informací dost těžko... křišťálová koule je v čistírne.

Opravdu seš tak blbej nebo to jen hraješ? Proč se neobtěžuješ napsat ani nejzákladnější informace, jako typ telefonu? To si to máme vyvěštit?

Mám úplně stejnej problém na 4 telefonech Lenovo P1M, je to sice shitend (s tím to bylo kupovaný), ale google aplikace nejedou, a nějaké appky taky ne, potom blbne i nějaký 2 huawei, nevím přesný typ, a jeden Honor. Nikde žádné ofiko informace, zatím je spojuje jen Android 5.1.

Nejrychlejší řešení:1.zálohovat vše důležité2.návrat do továrního nastavení

Neměl si kupovat telefon s Androidem, to je prvni a nejvetsi chyba. Samozasírání je jeho vlastnost.

To samozřejmě není pravda. Jak se dnes s oblibou říká: fake news.

Nejsi jediný viz. http://downdetector.com/status/google-play Google zase něco pokazil. Týká se to převážně čínských značek s Android 5.1. Na mém Lenovu se mobil zpomalil již ve čtvrtek večer, začal se chvílemi přehřívat a řada aplikací byla nefunkčních. Tovární reset jsem dělal několikrát a nepomohl, protože se to vždy dostane do původního stavu. Promazat cache u Google Play aplikace, odinstalování aktualizací atd. taky k ničemu. Asi nezbývá než čekat.

+1

A co takhle vypnout automatické aktualizace Androidu a aplikací?

Dneska mi už továrko pomohlo a Google Play se zaktualizoval správně