Mám zapojit myš Ctech do modrého nebo tyrkysového portu a jaké má myš USB?

Ahoj. Mám skříň zalman, jsou zde tyto porty: https://imgur.com/Tur15d2Čtyři porty jsou modré a dva tyrkysové u kterých je znak "10".Je jeden z nich USB3.0. a druhý USB3.1. ?U myši není zmíněno, zda má kabel USB 2 nebo 3 nebo novější.Chtěl bych se zeptat jestli záleží na tom, kam myš zapojím a jestli nevíte jakou verzi USB má tato myš?Díky

Odpovědi na otázku

jedno kam to zapojíš. Každopádně myš bude na 99,9% USB 2.0. Tzn zaplácnutí rychlejšího portu nedává smysl. Rychlosti a verze USB najdeš v manuálu k základní desce.

Myši mívají USB2 (bílý plast uvnitř konektoru) a vůbec bych neřešil, kam ji zapojit.

"10" je rychlost v Gb/s. Ty tyrkysove porty jsou teoreticky rychlejsi.Kazdopadne, jak jiz rekli jini, mys rychle pripojeni nepotrebuje, takze si s ni neblokujte nejrychlejsi porty.

A závěrem: Co ti zabránilo to vyzkoušet sám?