» Poradna » Programy

Mám zaplí AVG ale nainstalovaný ho nemám

čau,chci se zeptat...chci si udělat test na combofix,ale píše mě to,že mám zaplé avégéčko a přitom ho nikde nemůžu najít v program a funkcích není ,když jej dám vyhledat,tak taky nic,ale zaplí je,nechá pu to,nevíte někdo co s tím,dík za odpovědi

Odpovědi na otázku

Tak to zkus odinstalovat pokud jsi ho tam měl třeba tam něco zůstalo. https://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/systemo...

Zapni si český pravopis a českou gramatiku. Napřed si obojí nainstaluj, samozřejmě. To je teď tvůj největší problém; po jeho vyřešení bude všechno ostatní brnkačka.