Mam Wifi hardware v booku ?

prosim je v tomto notebooku hardware ktory mi umozni chytit internet ?

www.notebookynamieru.sk ...

Odpovědi na otázku

Zřejmě jsi nečetl sestavu:
Integrovaná LAN: 1x Gigabit LAN, RJ-45
Wireless Antena: 2
Wireless Antena: 3

jestli se nepletu tohle jen zaklad notebooku - muzes si udelat vlastni na miru musis ktomu dopokupit CPU,RAM, HDD, a treba i tu wi-fi (slot mini-pcie) cdrom

no ja teon notebook mam doma ale to wifi mi nefunguje a vobec nevie vyhladat hardware na wifi ... a kontrolka pri zapnuti wifi vobec nesvieti

WiFi Intel® Next-Gen Wireless-N Adapter 4965 A/B/G/Draft-N, PCI-E Mini Card
Wi-Fi síťová karta ProWireless 3945AG Network Connection

vybral jste neco z techto dvou karet tom konfiguratoru pokud ne tak wifi nemate a musite si ji dokoupit