» Poradna » Programy

Mam vira!?

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 19:07:27, on 28.3.2008
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16608)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\WINDOWS\CTHELPER.EXE
C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exe
C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\egui.exe
C:\Program Files\RocketDock\RocketDock.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ekrn.exe
C:\Program Files\Nero\Nero8\Nero BackItUp\NBService.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\Digital Imaging\bin\hpohmr08.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\Digital Imaging\bin\hpotdd01.exe
C:\Program Files\NVIDIA Corporation\nTune\nTuneService.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe
C:\Program Files\CyberLink\Shared Files\RichVideo.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4ss.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\Digital Imaging\bin\hpoevm08.exe
C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120\StarWind\StarWindServiceAE.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4gui.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\Digital Imaging\Bin\hpoSTS08.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4gui.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Documents and Settings\Tomas\Plocha\hijackthis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = google.daemonsearch.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = go.microsoft.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = go.microsoft.com ...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Kdyz si to budes dene 50x opakovat tak zachvili tomu sam uveris ze mas vira.

Ale ted vazne, kterej proces ti ten procesor vytezuje?

C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe myslím že toto neni normální?!
Jinak je to svchost.exe, bere si až 120mb z ramky a to neni normální, a ani to není moje paranoja.

Na těch viry.cz co nefungují je tato zminka
PnkBstrA.exe patří k nějaké hře. Je korektní

ano, už fungují.

To je punkbuster, anticheatovaci program, muzes to klidne vypnout

Měls,máš a vše nasvědčuje tomu,že v budoucnu mít budeš.