» Poradna » Programy

Mám strach z počítačů

co mám dělat? Je to na hranici

Odpovědi na otázku

...propasti do tmy

Kolik jich máš??

Příliš . . . 3

já se zase bojám kalkulaček

Ty mě neděsí, mají příliš málo výkonný procesor a miniaturní paměť... Ale kočka se jich občas bojí, když moc křičí

"málo výkonný procesor" - tak to dě GPU GeForce 8800 GTX musí ubíjet k smrti

GPU je prostředek pro vizualizaci ale ne pro vlastní výkon...Azor se jmenoval pes sousedky, který před třemi léty záhadně zmizel v noci z 19. na 20. dubna

Jo, sežral ho počítač a od té doby bloudí v hlubinách internetu.

Najdi si pořádného chlapa. Ten tě pořádně seřeže a budeš mít strach z něho.

Ten strach jereálný!

Autor: Myslím,že jedno,,a,,je ve jménu navíc.

a z coho konkretne, bojis sa dotknut klavesnice, pozret na monitor, alebo ho vobec zapnut, nebojis sa ty skor OS.

Já myslím počítače jako celek, tvořené hardwarem, softwarem a pochopitelně OS (linux, v případě nouze Windows)

Už máš babu Pavelko ??

Uvař vodu udělej čaj nasyp plnou hubu prášku na praní a zapi čajem.Během10ti vteřin strach z počítačů pomine a nastanou jiné důležitější starosti.

Ach jo, další převlečenej chlap.

ale ja to niesom

Ten strach stále sílí, jsem nervózní když vytížení procesoru stoupne přes 30%...

To bych asi musela přeinstalovat

Tak mám radu.Pokud nepomohl prasek na prani je to opravdu spatne.Pokud mas PC pustene delej jakoby nic a potichu se zkus dostat k el.zasuvce kde je ta hruza napajena proudem.V nestrezene chvilce kdy o tebe nema PC zajem vyrvi silou kabel ze zasuvky.Po nasilnem uspani odendej bocnici vycvakni chladic a procesor vyndej z desky.Procesor i s chladicem hod do zach.misy a splachni.Primontuj bocnici zpet a zastrc napajeci kabel do zasuvky.Po te standartnim zpusobem zpust PC a uvidís ze vytizeni procesoru neprekroci hodnotu 0% a tudiz se nemusis niceho bat.

Nechci vam do toho kecat, ale ty budes asi vazne zenska. Ja mam zase v noci strach jit na zachod. Taky nevim co s tim. U doktora jsem nebyl uz 25 let a nechci s tim zacinat zrovna ted na vanoce.

Radši se nedívej na Terminátora