» Poradna » Programy

Mam stahnutý fim v HD je to soubor MKV

jak jej mam vypálit aby mi šel přehrát v přehrávači Panasonic který umí HD prehrávat

Odpovědi na otázku

Převést a vypálit na Blu-ray

MKV je kontajner, v ktorom su ulozemne jednotlive streamy - video, niekolko audio stop, pripadne aj titulky. Video je kodovane nejakym kodekom bud ako H264, XviD alebo podobne. Audio moze byt zakodovane ako AC3, alebo MP3 alebo inaksim kodekom. Cely MKV teda musis rozobrat na jednotlive streamy a spojit dohromady bud ako MP4, alebo .AVI. To su taktiez kontajnery ako MKV.
Mozes pouzit trebars VirtualDubMod.

To Speacer díky zkusím to nějak ale som ztoh volaký zmetěný

osobně používám KMPlayer - ten mkv přehraje stejně jako ostatní videa (avi apod.)

Ahoj prisel jsi na nejakou fintu stim panasonicem aby to tam ficelo? resim to stejne diky

www.afterdawn.com ...

no spiš sem ztoho udělal DVD Converx to DVD3 jinak nevim nic ale obraz byl moc pěknej