» Poradna » Notebooky

Mám SSD a HDD disk v notebook, jak instalovat na HDD?

Dobrý den,mám v nb SSD disk 128GB a HDD disk 1TB. Všechny programy se mi instalují na SSD a nechci si SSD uplně zalískat at se mi neseká notebook. Když dám některé programy instalovat na HDD tak mi to nejde instalovat. Můžete mi poradit? Mockrát děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Co přesně znamená, že to nejde?

Každý dobrý prehliadač sa ťa pred sťahovaním každého súboru spýta - Kam s ním ! Keď to uložíš na SSD , tak na 99% to aj inštaluješ na SSD!

Složku kam se ti instalují programy (C:\Program Files) přemísti na HDD a do původního umístění vytvoř odkaz (symlink) se stejným názvem. Pak můžeš instalovat stejně jako dřív (na C:), ale místo bude ubývat na HDD.