» Poradna » Ostatní

Mám si koupit ps4

Dobrý den přemýšlím zda si koupit ps4. Nyní mám ps3 na kterou mám 19 her.Určitě jste slyšeli o hře Uncharted tato hra má 4 díly já mám tři a problém je že čtvrtý díl je Na ps4. Tak přemýšlím o koupi ps4,vychází i další hry jako je far cry primal...atd.Dekuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Co na to říct.. "kup si co máš rád"... chceš hrát nový hry, kup si PS4

tak dobře odpovím - NE já bych si PS4 nekoupil Hraní na konzolích mě jaksi neoslovilo, ale jestli to vidíš jinak, tak proč se na to ptáš někoho cizího ? Když se jdeš vysrat, tak se taky někoho ptáš ?

Ja mam PS6. Stvorka je uz stara.

Tak pardon, asi som netrafil. PS asi nebude PhotoShop, ze?

Tak na Photoshopu určitě nehraješ hry ne :D ?

a hlavne PS6 uz je taky asi 10 let starej

Konzole = vrazíš popřípadně nainstaluješ a hraješ. Prostě klidné prostědí, někomu vyhovuje něco jiného no... ale neznamená, že to je shit (myslím tím idioty co říkaj, že je nej počítač... někdy to je naopak= vysvětlení pro ty idoty né pro tebe prosímtě).Já osobně mám více než 54 her a U1/2/3 k tomu patří. Když ti ta konzole sedí a máš dostatek financí, tak proč si neudělat radost? Jinak nevidím otázku co po nás chceš.

urcite ano, drive club, uncharted, bloodborne, ratchet a clank a dalsi spousta pecka exkluzivek co si jinde nezahrajes a ten ratchet vypada fakt paradnehttps://www.youtube.com/watch

pockej az vyjde novejsi model PS4 za cca pul roku (pokud nespechas)

dalsi co veri tem pohadkam

Nekupuj si PS4. Radeji ji kup herni PC, a k tomu gamepady. Aspon nemusis mit nekolik zarizeni, na nove a stare hry. Dej si Steam a je to. PS a XBOX jen kazi trh pro PC.

rekl ten co vzivote konzoli nemel

Až na pár exkluzivních titulů je konzole stále na tom hůř než PC. O ceně jednotlivých her ani nemluvě.

ano dat 300-500 za hru je hruzadriveclub v akcich bezne 399last of us kolem 450uncharted kolekce bezne 500journey, knack, nfs rivals,little big planet 300destiny, infamous 350gta V 600straaasny ceny

Taky to jsou už starý vykopávky

No opak je pravdou. Koupil jsem dětem Xbox 360 slim. No byl to jeden z těch horších nákupů v životě. Přijdu domů a zjistím že je menu v angličtině. Tak musím naučit děti jak zapnut, jak vypnout a že když se cokoli pokazí tak ať mě zavolají. Pak teda hry. Sonic na PC 180Kč na Xbox 580Kč. Říkám tedy nevadí zkusíme hry na Kinect. Tak Kinectimals za 1200Kč děti nedali. Překvapivě kvůli angličtině. A tak jsem koupil auta (jako bleska). Na PC ho hráli u kamarádů česky ale Xbox jen anglicky. A tak bych mohl pokračovat. Koupil jsem jim PC dal tam Steam a Xbox prodal. Auta mají česky tak jako prostředí a i toy story česky. Koupil jsem celou sadu Soniců za 1000Kč tedy 150/hra. Fifu atd. vše za pár korun. K počítači už mě nevolají ptz. vše mají česky. A za cenu staré konzole jsem koupil 4x Xbox ovladače. Tak hrají i čtyři. Nevím proč cpete peníze firmám které pro vás nepřeloží ani systém. Naopak si hodně přirazí na hrách.

na xboxu neni celkove co hrat, mam doma taky 360ku a krom forzy (100-300kc), halo (50-200kc) a kinect her (100kc) je to stasne spatna konzole co se exkluzivek tyce, za me jedine PS4 nebo PC a obcas nintendo

Na steam koupím bundle za 1€ a mám hned 5 titulů :D . A když chci něco lepšího, tak si jednoduše počkám na steam sale (70-90%) a je to :) .

Povolení uděleno.

Vsem moc dekuju za odpovedi ro zhodl jsem se ze si tu ps4 koupim

hlavne nekupuj novou, kup si bazarovou, bezne sezenes za 6k i s hrou a zarukou

dalsi setrilek, proc by nemohl mit novou?

protoze pokud neni hloupej tak za pul roku vyjde slim, svou proda s nepatrnou ztratou a poridi novou

Správně! Při nákupu jakékoli věci je třeba primárně přepočítat ztráty, protože je tu věc třeba zavčas prodat, dokud ji ještě někdo chce ... jestli je nahovno nebo není už v době kdy ji kupuju není podstatné, podstatné je, abych náhodou nepřišel kvůli vlastní blbosti o víc než musím Logika jak z praku

Počkal bych po E3, jestli Sony oznámí PS4K tak bych se na to vykašlal, pač to konzole zabije. A kupovat mrtvou platformu je konina.

tak ono kupovat konzole za ty peníze je kravina obecně že ...

Mam a mohu doporucit nad nicim nespekuluj a kupuj

Záleží co chceš a kolik jsi ochoten utratit peněz. Lepší herní zážitek máš u PC za 60k a monitoru za 35k...jo a když si prdneš na šišku Oculus nebo Vive...tak budeš taky o řád jinde. PS4...výhoda exkluzivity a cena pořízení..To ale víš. Jestli chceš utratit ještě méně...tak nějaká herna...Nebo chceš hrát zdarma...tak kamarád

zapomen na hru Uncharted a najdi si jinou zabavnou hru s díli