Mam problem s modemom Rockwell HCF

cauko, mam problem s modemom Rockwell HCF, ktory je interny. dal som si zaviest internet cez dial up ale po spusteni mi napise chyba 680 pc nie je pripraveny na odpoved z modemu. chcem sa opytat ci neviem co mam napisat do sirsieho nastavenia pre tento modem aby mi siel internet. Podobny problem mal aj kamos s linuxom a do sirsieho nastavenia musel zadat este neake znacky.dakujem

Odpovědi na otázku

Vlozte prikaz ATX3Tim zakazete vyckavani na oznamovaci ton a vse bude fungovat. Temer zadny modem neumi rozpoznat nas oznamovaci ton a je tedy treba to vyckavani vypnout v nastaveni nebo pridat tento AT prikaz.

prikaz ktory sme mi napisali som zadal ale namiesto oznamovacieho tonu mi naskolcili chrcanie. mozete mi poradit ako mam postupovat aby mi modem fungoval a mohol som sa pripojit na internet?dakujem

to chrčení je typický zvuk modemu při spojování (trvá asi půl minuty než se modem spojí)takže modem je už nejspíš nastaven dobře

ale to chrcanie neprestava ani po pol minute a vobec sa mi neda pripojit na internet