Mám problém s MAFII (hrou)

Nazdar všichni kdo můžete pomociInstalace hry proběhla normálně.Provedl jsem doporučenénastavení výrobcem (vykreslování,rozlišení atd.) a potom jsem spustil hru.Když jsem si chtěl vybrat auto tak se zobrazily akorát kola,nápravy,volant a celé auto je takové průhledné. Ve hře jezdí jen kola,nápravy a volanty i když jsem snížil všechna nastavení na minimum. Zbytek domů,stromů je adekvátní nastavení.Do požadovaných požadavků jsem se vešel.Mám DURON 650,MB GIGABITE 7ZM VIA KT,RAM 196,grafiku ATI Rage Fury XPERT 2000 PRO - 32MB,oper.system MEŽádná hra mi jinak problémy nedělá,známému to jde ze stejného CD-ROMuperfektně.Ten zas měl problém s NHL 2003-tam mu po ledě jezdily jen přilby-má nový počítač.Má někdo stejný problém? A vyřešil ho?Za rady předem dík Čau

Odpovědi na otázku

Tipuju na grafiku, něco podobnýho mi dělá Radeon 8500LE v TOCA Racing, kde jezdí pro změnu karosérie bez kol - u GF2 MX200 se to nestávalo, takže ovladače?

Skus znizit obnovovaciu frekvenciu monitora.Postupne skusaj jednotlive rezimy.Mne to pomohlo.

Dík za radu,ale přesně nevím kde se to nastavuje.Přímo na ovládání monitoru nebo v ovládacích panelech-v obrazovce v nastavení.Já totiž nejsem u svého počítače tak to nemůžu hned vyzkoušet,ale večer to zkusím najít.Zatím dík

jestli to jeste chces vedet, tak se to nastavuje v nastaveni monitoru (adapter)

Tak jsem zkusil snížit tu obnovovací frekvenci,ale dělá to pořád.Dík za odpověd

W BUFFER - OFF

Můžu ti poradit, měl jsem ten stejný problém a mám úž vyřešíno.Pohrál jsem si s nastavením v setup pro Mafii a ejhle, auto je auto a grafika v pohodě (samozřejmě prababička ATINA nebude rychlá jak svěží Gfoce4). Já mám ATI ALL in Wonder Rage128. Z hlavy nevím přesně co jsem změnil, ale můžu ti to ještě napsat. Já to omrknu a dám vědět, nevidím v tom problém.

Typnul bych to take na grafiku. Zkusilk bych jine ovladace. Novejsi nebo starsi, ale jiny. Stavalo se mi to u F1 2001 a ovladace to zpravily... ZKUS TO, uvidis.p.s. je to SUPER HRA !

Najdi si složku hry Mafia.Odklikni Setup .exe a změň na co nejnižší rozlišení a barevnou hloubku dej na 16 popřípadě si stím pohraj.Pak už můžeš v nastavení hře snížit detaily a dohlednost.Jinak se divím,že ti to vůbec naběhlo,protože nové počítače s GF4 MX s tím mají problémy taky ,ale utáhnou to na spodní hranici.