» Poradna » Web a internet

Mám problém s internetem

Dobrý den, chci se na něco zeptat. Každou půl hodinou někdy více někdy méně mi vypne na jednu minutu internet a nefunguje je mi. Potom se zase normálně zapne a už funguje zase třeba půl hodiny a zas potom se sám vypne. Nic jsem tam nenastavoval a nic jsem s tím nedělat. Já vím, teď velmi veliké horko přes léto a myslíte si že je to tím horkem a že se to přehřívá? Děkuji za odpověď Mám tenhle WIFI router: D-link wireless N home router Dir 615S pozdravem Erik

Odpovědi na otázku

Na chvíli odpojit router a zase připojit sledovat dál výpadky

A myslíte že to dělá i tým horkem co je? Že se to přehřívá? Protože nějak se mi to nezdá nikdy před tím to nedělalo až dnes...

Taky mi to dělalo, po výměně routru výpadky přestaly.