» Poradna » Mobily

Mám problém ohledně odemykání BootLoaderu na mém Xiaomi pivo x3 (předem se omlo

Při odemykání BootLoaderu jsem vše dělal podle návodu:1. Na mobilu povolit odemknutí OEM a USB ladění2. Vypnout mobil3. Na PC zapnout Mi Unlock4. Mobil zapnout do FastBoot modu5. Přihlásit se do Mi Unlock pod účtem na kterém mám oprávnění pro odemknutí6. Připojit mobil k PCPři kliknutí na tlačítko "Unlock" tak procenta naskakují, ale problém nastane když to doběhne k 99% tak naskočí error Current Account is not bound to this device a je tam popsaná cesta "Nastavení/Pro vývojáře/Stav Mi uzamčení". Cestu projdu tak jak má a jsem v "Mi Stav uzamčení". Hlavní problém nastane při kliknutí na tlačítko které zde je "Přidat účet a zařízení" když na toto tlačítko kliknu, tak se to chvíli načitá. Po chvíli tam vyskočí error Ověření se nezdařilo, počkejte chvíli a zkuste to znovu a když to zkouším asi každých 10 minut, ale stále se nic neděje.Někdo kdo by mi s tím mohl pomoci? Předem děkuji. Moje Rom je MIUI Globál 12.0.4 Vytvařel jsem i nový účet a pořád mám ten samý problém.

Odpovědi na otázku

https://xm.cz/blog/odemknout-bootloader... https://beasthackerz.ru/cs/vkontakte/vse-sposoby-... Nechce se mě pročítat návody, jestli je tam všechno důležité. Před 2 roky jsem odemkl Mi Max 3 a vzpomínám si na velmi důležitou věc - když od Xiaomi přišel souhlas s odemknutím, tak tam bylo červené číslo. To číslo znamenalo počet hodin do možnosti odemknutí (bylo to asi týden). Odemknutí je na 2 fáze - 1 fáze nedojede na 100% (nezdaří se) a je třeba čekat až uplyne čas v červených hodinách a odemčení opakovat (teprve potom dojde k odemčení).Pokud se čas nedodrží a odemčení se pokusíš dřív, tak je třeba všechno opakovat znovu od začátku.To s tím červeným číslem jsem našel jen na čínských stránkách, které jsem pomocí Googlu přeložil. Do té doby jsem půl roku neúspěšně zkoušel různé návody.