» Poradna » O Živě.cz

Mam plazmu 42" samsung

Po sepnuti naskocil zvuk i obraz,po chvilce obraz vyskocil a naskocil,tak to slo pul hodky a telka sla bez poruchy. Treti den obraz nenaskocil a tv jde dalkove sepnout i vypnout+ zvuk. Obraz ko

Odpovědi na otázku

Tohle všechno sděl nějakému TV servisu.

A rovnou zacni vybirat novou TV jelikoz se oprava velice pravdepodobne nevyplati.

Do Poradny to opravdu hlásit nemusíš. Stejně užitečné je kleknout a plakat.

A proč nám to píšeš, myslíš, že ti někdo na dálku vymění vadné součástky?