» Poradna » Programy

Mám orig. licenční klíč MS Office 07, nemám instalačku - kde sehnat?

Zdravím všechny,nutně potřebuju sehnat instalační soubory MS Office 2007 pro studenty a domácnosti. Dá se někde legálně sehnat? Mám licenční klíč, ale nemám při ruce instalační DVD. Zapomněl jsem si jej doma a teď jsem na delší dobu pryč, tudíž se k němu jen tak nedostanu, ale kancelářský balík potřebuju kvůli škole. Díky moc :)

Odpovědi na otázku

Mají tam u Microsoftů snad telefon, třeba 841 300 300 ...

Tak si stáhni 60 denní demo, na 2 měsíce Ti to snad vydrží, ne?