Mám novou desku na 1,5V AGP a starou grafiku tornado geforce2 mx

a teď nevím na kolik ta stará grafika GF 2 AGP je vlastně voltů. 1,5 nebo 3,3V????

Odpovědi na otázku

co vim GF2 (MX) byli AGP 1x,2x,4x kompatibilni tudiz jdou dat do jakekoliv desky co ma AGP. (v predpokladu ze deska ma AGP 4x/8x )MMike

no ta deska má agp 4x a 8x, 1,5V a i fyzicky tam jde šoupnout. Ale tady na netu jsem četl, že to fyzické nic neznamená tak jsem zase zmaten

Je fakt, ža asi existuje i universální AGP slot. A co třeba sdělit nám typ té nové desky?

nu vždyť jsem psal, že ta deska potporuje AGP 4x  a 8x a je na ní napsáno že je určena pro napájení 1,5a ne 3,3V. TAké jsem tady někde četl že grafika tö pozná a upraví si napájení podle toho.

Podle mě jsou AGP sloty klíčované (obdobně jako např. paměti) a tudíž nevhodná karta by Vám do AGP slotu neměla jít zastrčit.

Presne tak agp na 3V ma jiny slot nez agp 1,5V tam neni co resit. Karta 1,5V nejde do slotu pro 3V strcit a naopak. Karta ktera podporuje oba dva druhy napeti pujde strcit do obou slotu !! Takze pokud svoji kartu do slotu agp zasunes tak pobezi.