» Poradna » Programy

Mám nové PC, ale nevím si rady

Milí přátelé a znalci počítačové problematiky, již od vánoc vlastním nové PC značky Atari. Mám z něj obrovskou radost, ale bohužel se vyskytli problémy. K tomuto počítači jsem dostal několik CD. Mimo jiné např. skvělé DVD filmy 36 komnat Shaolinu, Číslo 5 žije, Poklad na stříbrném jezeře a také prý skvělou hru Tomb Raider. Nevím ale kam mám ta CD vložit a jak je spustit. V počítačovém kompletu mám i kazetový přehrávač, a tak mě napadá jestli je možno tyto CD nějak přepálit na kazetový pásek. Popř. doporučte typ vypalovačky nebo jiný způsob. Snad mi někdo z Vás pomůže a já konečně proženu Laru Croft. Za každou sebemenší radu předem děkuji.

Odpovědi na otázku

ach tak ha ha, doporučuju zapsat se na kurz humoru pro začátečníky

Dík,to jsi mi teda poradil,žena za to vyhodila 35 klacků a mě se splnil dlouhodobý sen mít konečně své vlastní Atari a nechodit tak pořád za bráchou na Didaktika.Děti se těší na Číslo 5 žije a místo toho pořád čučíme na prázdnou obrazovku!

V kazdem pripade zajdi do autorizovaneho servisu, kde ti to delo daji dokupy. Tohle je pro zacatecnika jako ty moc slozite.

Doporucuju sehnat externi mechaniku XF551. S patricnym upgradem firmware dokaze prehravat i CD-ROM, a to dokonce oboustranne (tvari se jako dva disky, jeden s datama a druhej s JPG obrazkem potisteny strany CD v rozliseni 1800x1800DPI).

BTW: Tech 36 komnat kaolinu je neco o vyrobe keramiky?

Staci dokoupit tuhle vecicku:<BR><A HREF="http://www.cybex.cz/Produkt.asp">HP Vecicka</A><BR>A jsi v pohode.