» Poradna » Programy

Mám nečitelné DVD SwapMagic 3.6 pro PS2. Co teď?

Zdravím všechny
Kluk má PS2 + balík SwapMagic 3.6 CD nosič je krásně čitelným, ale vlivem špatného zacházení je nečitelným DVD nosič pro spuštění záložích kopií DVD her. Jak mám nyní postupovat, aby syn mohl opět hrát na PS2 zálohy svých her?
Přece nebdu znovu kupovat celý balík SwapMagic?
Díky předem za všechny tipy!

Odpovědi na otázku

no nic jiného ti nezbyde.Buď koupit nový swap magic,nebo očipovat PS2. Bohužek zatím nikdo nevymyslel ja DVD swap magic přepálit (to kdyby se ti v PC povedlo z něj zachránit data nebo si ho od někoho vypůjčit)

DOBRY DEN MUZU VAM PRODAT JEN TO DVD MAME 2X. CENA 390KC KDYZ TAK PISNETE.

zdravim mel bych zajem o swap dvd je jeste k mani ?

Sehnal jsem ho na Aukru

Zdravim, DVD SwapMagic již asi mít nebudete, že? měl bych zájem

Moc vas prosim,zda by jste mne nemohla poslat adresu nebo telefon,kde bych mohl koupit to swap magic.DEKUJI tel:720/373893

dobry den mate jeste to dvd swap magic?

dobrý den mel bych zájem o swap :) máte ho jeste k mání? diky matej kdyztak prosim na meil :)

v některých "bazarech" s hrami na PS, XBOX....nebo půjčovnách.....nabízejí službu "vyleštění" poškozených CD/DVD médií, tak se zkus u Vás v okolí poptat, stojí to v podstatě pár korun a máš po problému. Jesli ovšem není to DVD škráblé nějak brutálně hluboko.