» Poradna » Programy

Mám moc otázek z html.pomůžete?

koupil jsem si knihu a skouším podle ní programovat www , ale mám problémy které sice nejsou podstatné , ale pomohlo by mi jejich vyřešení.je jich ale hodně a každou chvilku na něco příjdu a narazím na nový problém .byl by někdo ochotný nechat mi tu mail , já by jsem mu napsal a on by mi poslal odpověd.vím že chci moc ale nemám možnost se pořád připojovat a je mi líto napsat dotaz na poradnu a podívat se na odpovědi až za4-5 dní.mezitím se tady snažíte a chcete problém upřesnit a pokud neupřesním do dvou dnů , tak se nato vykašlou a jdou radit jinam.nebo mi napište nějaký chat , kde se tomu věnují , ale někam kde je hodně lidí a odpoví mi hned(taky špatné zkušenosti)   díky     t.q

Odpovědi na otázku

Klidně se obraďte na mě, pokud nebude 10 otázek denně, pak vám pomohu.

Dobryyy,     Hlasim se o rady jako Druhy a jsem zvedav na tu frontu za mnou !Jinak pro Autora. Jsme na tom asi podobne. Knizku nemam, ale = Mrknete na Janiny Stranky, Strapa, Kosek, Jak psat WEB (Dusan pc Slany), WebMajstr Dart, Firda, Ladis, ....Sypu to tu z hlavy - Portaly Vam to najdou.Pokud se najde nekdo ochotny poradit, je dobre se pripravit. Zacatecnici, to je neco!Kdyz muzu, taky pomuzu, ale nejsem psavec a e-mail ne mne neni.Ahoj P.

Taky můžu vypomoct, nějaký ty stránky jsem už napsal...