» Poradna » Notebooky

Mam dostatocny vykon ale hra nepracuje ako by mala

Chcel by som sa spytat v com je asi problemPC= I5 6200U, RAM 8GB, NVidia 940m,Na pocitaci mi sekaju hry tak ze cca kazdu sekundu hra nesekne ale klesnu FPS ale vo vypise mi hra ukazuje ze FPS mam stabilne 30 - 60 a je jedno ci mam hru na min. alebo na max graficke nastavenia ale vykon mam dostatocny na kazdu hru co mam napr. CS:GO, War ThunderOvladace mam aktualizovane, skusal som vsetko mozneProsim, Mozete mi poradit?

Odpovědi na otázku

Cituji: "....NVidia 940m..." Odpověděl sis sám. Notebook není na hraní. Teplotně to nestíhá a throttluje. Řešení:1) Kup si podložku s větráčkem a týden s tím bezúspěšně laboruj. 2) Pak to všechno prodej do bazaru a kups si desktop. 3) Užívej.

Každou sekundu? Nesekne? Co řešíš? Klesnou FPS ale máš je stabilní (každou sekundu). Víc zamotanou, nelogickou a odporující si pitomost jsem dlouho nečetl.

Jak tu padlo, začni teplotama, jestli se ti něco nepeče, pak čistotou systému a případně tohle může dělat i disk... (mám to teď vysledované z bety Kingdom Come, kde to jde pocítit pekelně)

Teploty

Na notebookoch niekedy pomoze ked das Vysoky vykon (plan napajania).