» Poradna » Ostatní

Mám docela nesmělý dotaz, kterým otestuji zájem

Navrhuji založit něco, co bych nazval "DOBRÉ RADY". Co tím myslím? Pod názvem příspěvku DORA_ddmmrr_"téma" by se opravdu skrývala "dobrá rada", která by byla pravdivá, výstižná, jasná, krátká. Tím vůbec nemyslím, že by nepodléhala diskusi. Ale hlavní úmysl by byl v tom, aby se "neznalý" vyvaroval těžkých někdy dokonce fatálních chyb, které by mu přinášely potíže a mnohdy i beznaděj. A abych naznačil, jak by to ve skutečnosti mohlo vypadat nebo jak si to představuji, tak kolem 12.00 bych příspěvek typu "DORA" zveřejnil. Díky za pozornost. Připomínky?

Odpovědi na otázku

No pak-liže jsem to správně pochopil,jde Ti o to,vyeliminovat takové ty rádoby moudré rady,vulgarismy,suběktivní pocity zakládající se na emoci a podobně.Jde Ti o to že když se zeptám,aby mi odpověděl někdo kdo mém problému skutečně něco ví a nepotřebuje jen prudit,nebo chatovat,je to tak ?

Rozumná připomínka. Až napíšu tu radu, kterou jsem avizoval, bude to naprosto jasné. Ještě tedy chvíli vydržet. Dík.

Hm,to je pěkná myšlenka,ale mám dojem že tady to asi neklapne,je tady spousta lidí,co fakt znají a dokážou dát jasnou a správnou odpověď,jenže ja tady taky spousta těch co se navzájem trumfují ve vlastní hlouposti a těm jaxi nezabráníš,aby nepřispívali

Byl to jen okamžitý nápad, pokud neklapne, přežiju. Jisté klady jsem viděl, uvidíme. Jde opravdu velmi o to, jak se zachová komunita

Tak třeba dobrá rada:nekuřte škodí to zdraví a leze do peněz

To máš sice recht,to je dobrá rada,ale hodil by se spíše na web Jehovistů

Dobrá "dobrá" rada. Měl jsem spíš na mysli PC, to je pravda, ale nespecifikoval jsem to. Ta moje se bude týkat PC.

Dobra rada by bola dobrou len v tom pripade ak by bol za nu prispievatel zodpovedny, a za pripadnu neumyselne dobre-zlu radu postihnutelny.
Neviem, snad nejaky hodnotiaci system by este k tomu by mohol byt? (motivacia za dobru radu)...

Spousta lidí přiběhne jednou s nějakým problémem. Hodně jich je opakujících, ale dost je takových, řekněme, ojedinělých.
Už mám roztříděné oblíbené, abych to pořád nehledal.

Je depresivní, když ani lidé, registrovaní na zive delší dobu, nemají zálohované účetnictví jinde, než na tom jednom systémovém HDD. O fotkách nemluvím. Ale říkat jim o zálohování v okamžiku, kdy zhavaruje disk, je kopání do ležícího.

Je, ale protože to budou chtít zaručeně spravit a pokračovat, tím více jim to "kopání do ležícího" utkví. A pokud ne, není jim pomoci

A jak si to konkrétně představuješ? Založíš to ty? A budeš to moderovat? Ve svém volném čase a na své náklady?

Něco takového IMHO funguje na www.cadforum.cz kde se do diskuse dost často vloží moderátor a takovou radu poskytne, ale ta konference IMHO souvisí s firmou která v tom oboru podniká.

Pokud by to bylo myšleno, jak navrhuji, tak moderování je naprosto zbytečné. Vše je postaveno na chování komunity. koneckonců už jsem vydal první "doru", můžeš se podívat. Jinak šlo o okamžitý nápad, kdy by "nezpochybnitelná tvrzení" byla dávána všanc veřejnosti s úmyslem pomáhat. Nic víc, nic míň.

DORA pro tebe - přestaň už mlít ty sračky, nikdo na tebe není zvědavý, ok? Zkus to na alík.cz, tam ti ty tvé kecy možná budou žrát.

Hemoroidy? Jo, z těch bývají lidé nervózní.

Synku, nemáš problémy s orientací v čase?

Ale pokud budeš na zjevnou politickou objednávku a zřejmě za úplatu od jiného výrobce softu lidem vymlouvat Acronis a TuneUp, jak je tvým zvykem, tak někde jinde, ano?

Šašku blbej.

Posluž si, já vím, že bez vulgarismů nevyžiješ, pokud někdo bezvýhradně neadoruje tvoje klíny, co tu cpeš tazatelům do hlav. A monitor PC toho snese...

Táž připomínka

ty můžeš připomínkovat leda tak hovno, tak zalez a už se ¨neukazuj.

To vymyslel ten pravej, co káže vodu a chlastá víno...!
Přeloženo do češtiny: má blbý kecy vo inteligenci druhejch a neporadí ani houno!
PS. Doufám, že ti to jako pozornost a připomínka stačí, nebo se tu musím vys...?

Ta hovádka mají ty smajlíky opravdu ráda.

Smajlíky maj rády děti, a co mají taky dělat, když dospělí jsou nemohoucí a věnují se pouze onanii!

můj názor k této věci: prdel mrdel tvrdel

Jarza - další debil - ještě nikomu neporadil, ale protože vyrostl ve chlívě, a okna měli na hnůj, tak se ani jinak vyjadřovat neumí, a ani nemůže - holt pomocná škola je svinstvo.

to kecáš, vzali mě i do normální školy a za svým názorem si stojím