» Poradna » Web a internet

Mám cizí Facebook účet v novém telefonu

Dobrý den chtěla jsem se zeptat ohledně Facebook účtů. Dostala jsem od přítele telefon v továrním nastavení a když se dneska přihlásil na fb tak tam vyskočil účet někoho jiného já na Facebook nechodím a přítelův telefon je v opravně proto má můj. Nikdy jsem svůj telefon nikomu nepujcila a tak mě zajímá jak se může dostat cizí Facebook účet i s heslem do telefonu který se na Facebook ani nepodíval. Děkuji Michaela

Odpovědi na otázku

No asi nebude uplne novej. Doporucuju vratit puvodnimu majiteli.

Zeptejte se pritele?

Právě že to ani jeden z nás neví ten telefon je starý max půl roku co ho měl přítel a když jsem ho dostala já tak jsem si ho dávala do továrního nastavení a když jsem dneska zjistila že je tam cizí účet zarazilo mě to

tak nebol správne vyresetovaný..odhlásiť a hotovo, čo okolo toho budeme teraz laborovať?

Chci to vědět protože jestli mám ten telefon pouzivat tak rozhodně nechci aby se mi nekdo naboural do telefonu jen proto že se tam objevil cizí účet

oukej, tak teda treba vykonať hard reset zariadenia priamo v recovery a to by malo korektne uviesť zariadenie do továrneho nastavenia..nebol tam vykonaný root? zariadenie má uzamknutý bootloader?

Jak zjistím že byl provedený root?

zariadenie pri zapnutí ukazuje upozornenie, že je odomknutý bootloader a že dáta môžu byť kompromitované..o aké zariadenie sa jedná? Konkrétny typ

Je to Huawei p30 telefon je půl roku starý používaný jen mnou a mým přítelem.

Žádné upozornění mi to při zapnutí neukazuje a tak vůbec nevím co mám dělat. Nechci aby se mi nekdo prohra a al telefonem jen za pomoci facebooku

Huawei neumožňuje odomknúť bootloader a teda ani vykonať root, čiže toto môžme vylúčiť..treba urobiť reset v recovery a bude to ok

Tak udělej tovární nastavení a tentokrát doopravdy.

Pokud ho mám používat i v budoucnu tak rozhodně nech i aby se mi tam zobrazovalo cizí Facebook účty když Facebook nepoužívám

Rada je jednuducha. ODHLASTE prihlaseny ucet a NEOTVIREJTE facebook,kdyz ho nepouzivate.

Telefon je kupovaný v o2 a s přítelem jsem po celou dobu co ten telefon měl je napsaný na mě. Proto vím jistě že s tím telefonem kromě mě a přítele nikdo nic nedělal.

1 ono to samo ne2 telefon byl pravděpodobně vráceny nikoliv nový3 ne nedostanete a po par pokusech to zablokujete a FB bude vědět kde na jakém telefonu se ba ten účet pokoušel někdo dostat.

Není možné ze se uložil Facebook účet pomocí účtu na Google?

Omlouvám se že se ptám tak pitomě ale v telefonech se nevyznám a na internetu jsem nic nenasla

neznám FB jen jsem zadal tvůj dotaz o založení do netu, třeba něco najdešhttps://www.google.com/search

Dobrá. Děkuji za pomoc