» Poradna » Programy

MALY NECITELNY PISMENKA NA NETU

prisla jsem dneska k pocitaci a na nekterejch strankach nemuzu vubec nic precist ...napriklad na strankach min. fin. jsou tak malinky blesky ze se to neda vubec vylustit ...to samy i na jinych strankach - nevite cim to je ???   ...vcera to jeste fungovalo normalne :o((P.S. mam win 98

Odpovědi na otázku

V menu - Zobrazit - Velikost textu - a vyber si z těch pěti možností

jeeeee ...ja te miluju ELBI .... sem proste trubka  ...diky moc za radu ...uz mam pismenka jak slon :o))) ...i na tech ministerskejch strankach ...diky moc a hezkej den :o)))))

 Moc hezký od tebe ... a není zač

Elbi : si frajer, nedávno chtěla kamarádka zvětšit písmo na www stránce (přesně tak se zeptala)tak jsem napsal FONT, H1 , H2,H3... CSS ...  a ona, že prej to nefunguje, teprve pak z ní vylezlo, že chce tohle (dodnes by mi zajímalo, kam ty tagy zkoušela psát hehe)

ff CTRL+ (tzn. ctrl a plus)