» Poradna » Mobily

Maly mobil do 4 palcov - nahrada HTC Wildfire S

Co by ste dnes poradili cloveku ktory chce maly kompaktny telefon, okolo 4 palcov, nahradu za HTC Wildfire S? Aby to nebol cinsky lowend s hroznym displejom a nepouzitelnym fotakom... O vykon procesoru a ramku az tak nejde, hlavne kvalitne spracovanie a vybava.Podmienky: 3 - 4 palce, Android, kvalitny displej (pozorovacie uhly a rozlisenie), fotak s autofocusom a led.Moze byt aj starsi model, zachovaly bazarovy kus tiez pripada do uvahy. Nove som podla podmienok nasiel akurat tie male znacky, Allview, Aligator, MyPhone apod. a tie sa trochu bojim odporucit...

Odpovědi na otázku

Co takhle rozpočet? Každopádně třeba Samsung S4 Mini VE, iPhone 5s (možná bude v blízké budoucnosti nový malý iPhone), pokud seženeš (asi ne), tak i Xperia Z1 Compact (Z3 Compact je taky ok, ale už má 4.5").

Rozpocet nieje nejaky pevny :) iPhone nie, ani Lumie, ma to mat Android.S4 Mini je kandidat, aj S3 Mini, ale mohlo by to byt aj mensie :) A tie Samsungacke olupujuce okraje a leskle plastove telo nieje zrovna lakadlo, ale ked nic lepsie a mensie nebude... :)

Samsung galaxy Alpha....nebo něco z řady "A".

Proboha, jen ne S3 mini.

A nezapomeň, že existuje stará S4 mini (tu nechceš) a modernější S4 mini VE.