» Poradna » Web a internet

Malý download

dobrý den..Mám takový problém.. Mám internet od TLAPNETU 35MB/s Down .. A 35Mb/s uplo..Je to optikou, ale když měřím rychlost tak download je je 5Mb/s .. Je to napojené přes router... Tak jak zvýším ten download.. protože je to hrozně málo..Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

To měříš v nějakém speedmetru? Nebo to vidíš při stahování souborů? Pokud ve speedmetru, tak musíš kontaktovat providera. Pokud to vidíš při stahování souborů, tak je to správně.1B (bajt) = 8bitů. 35Mbps odpovídá cca 4,38MBps.

Router máš, předpokládám, alespoň 100 megabitový.

mám 150Mb.. předtím to beželo zprávně tech 35mb/s a teď najendou nic-.-

Kontaktovat providera.