Malo Výkonu

Dobrý den mam takovej problém dostal jsem pocitac, a mam malo výkonu mi prijde když kouknu na stejnou sestavu na YT jak tam někdo jede BF5 na ultra na 50fps cca a realm royale musim jet na minimum detaily a mam 50fps potrebuju pomoct děkuju.. , moje sestava jeI3 6100 3,7GhzNVIDIA GeForce GTX 1060 3gb8GB Ram

Odpovědi na otázku

Máš stejné rozlišení, jako ten na YT? S tvým HW se nemůžeš hnát někam h FullHD.

Ano všechno je stejně ale něco je prostě špatně ve starym pc mam GIGABYTE Geforce GTX 1050 2gb a např hra jako realm royale mi jede hezky ale tady u 1060 3gb je to nějak špatný

BG5 na stejném hw má mít cca 30 fps dle YT (i3 6100 + 1060 6 GB verze), takže je otázkou kolik fps to má teď - 50 fps sem teda nenašel.. (ve městě a pod. to má občas hodně po 30 fps), až s ořezáním grafiky se dá dostat na 50 +https://www.youtube.com/watchTakže kolik je v BF 5 teď fps?

Samozřejmě klasicky- Není monitor zapojený do desky místo gpu? (samozřejmě by musela nastat varianta, že jde o velice raritní desku co nechává sama od sebe zaplou i integrovanou grafiku)- Jsou nainstalovány všechny ovladače ? Hlavně od gpu ->pokud ano, přeinstalovat.

To je jasné na první pohled.Chybí operační systém.Postupoval bych následovně:- Zkontroloval bych, jestli je display připojený do vámi udené grafické karty a ne někam jinam.- Nainstaloval a aktualizoval bych operační systém, ideálně ten, který mají na tom YT, a to do stejného patch levelu.- Nainstaloval bych dle pokynů výrobce (nVidia) doporučené ovladače grafiky.Pokud by všechno nešlo tak, jak má, tak bych neinstaloval nic dalšího a začal benchmarkovat, abych zjistil, kde je problém.