» Poradna » Mobily

Malo miesta v mobile

Mam mobil Samsung galaxy J5 a ked idem do udrzby zariadenia je tam uvedene ze system+ subory - 16 GB a volnych 600 MB. Po hodine pocuvania hudby mi hladi mate nedostatok miesta v ulozisku .V udrzbe zariadeni vymazem nepotrebne subory atd ale vzdy je to malo.Co mam este vymazat.Ved mam zapratanych viac ako 15 GB.

Odpovědi na otázku

Fotky, videa a svoji hudbu dej na SD kartu. V mobilu nech jen aplikace.

Diky.

A co ja ? Mam 8 GB a taky plno u Samsung J3, volnych skoro nic, SD kartu mam vse jde na ni. Puvodni apky nic navic krom Skype liteJo ja vim, poridit si mobil s vice pameti. Dik

Bohužel, na 8GB už žádný zázrak vymyslet nelze :)