Malo FPS

Dobrý den když zapnu jakou koliv hru (ano i minecraft) tam mam maximálně 23 fps mám pcRAM 4gb 1333mhz ddr 3GPU nvida gts 450 1824 mhz 1 gbram 5gddrCPU Intel Core 2 duo e8500WIN windows 10 homeHDD Seagate baracuda 7200.12 500gbSSD ADATA Ultimate SU800 256 gbna GTA V mám 10 fps na rozlišení 800x400 a na low na minecraft mam na nejmín co to jde 15 fpsa na bioshock infinite 1-3 fps na 800x400 a low

Odpovědi na otázku

a ještě dark souls to těch 23 fps

Děkujeme za informaci. A chceš i s něčím poradit?

tak asi proč to sem píše když je to poradna

Tak já nevím, motivace lidí je tu poslední dobou všelijaká.- Někteří trollují.- Někteří se snaží zviditelnit.- Někteří si potřebují na něco postěžovat.- Někteří chtějí něco vyvěštit (nedokáží ani popsat problém, přesto chtějí radu...).- Někteří chtějí prostě jen pokecat.

Presne! Proc to pise do poradny, kdyz nechce poradit? A jeste o sobe mluvi ve treti osobe?Nechte se vysetrit, treba se to da lecit.Ten pocitac je 10 let stara plecka, vy na to narvete Windows 10, chcete rozjet hry, jejichz minimalni pozadavky nesplnuje, a jeste se blbe ptate.

Rozprodej to co mas.. a kup si nove pc.. lepsi uz to nebude..

Divím se že ty hry vůbec zapneš ta takové sestavě.

Ony tam budou i docela slušně fungovat, chtělo by to 8GB RAM a lepší grafiku 1050Ti/RX570... cpu si s tím poradí... nebude to samo žádná sláva, ale za litra (bez grafiky, bez ssd) je to více než luxusní cena/výkon.Viděl jsem testy Pentia s RTX2080, viděl jsem teď Xeona starého 8 let s RTX2080Ti a nové tituly běhaly kolem 100 FPS, naprosto ok a hratelné to bylo, CPU z číny za 18 dolarů.

8 let starý Xeon bude nějaký Nehalem-EP nebo Westmere, možná i novější, ne Wolfdale. Ceny Westmerů, pokud se nebavíme o nejvyšších řadách, jsou korunové. Ale za pár měsíců vás sežerou na elektřině.To samé ta grafika. Chcete srovnávat GT450 s GT1050?Když píšete "slušně fungovat", co takhle podívat se na minimální konfiguraci?

Doporucuju hodit do sberu.

Co je to "koliv"? Nějaké nové slovo? Jakou koliv? Žádnou koliv neznám.

grafika i procesor strašná bída, vyměň na co máš prachy a trochu to pomože, ale fakt jen o fous....

Ano, to ti naprosto věřím. S tak předpotopním počítačem opravdu nemůžeš čekat víc.

Mám vyzkoušeno, že to i s o něco slabším procesorem a stejnou pamětí jede použitelně, pokud vyměníš grafiku. Ta je tím nejslabším článkem. Zkus sehnat na Sbazaru Radeon HD 7970 a uvidíš, že to bude o něčem jiným. Pokud nemáš na složení moderní herní sestavy.

a jaké máš očekávání o tohoto odpadu?