» Poradna » Ostatní

Malo fps ve hře CS:GO

Dobry den mohl bych se zeptat proč mi jede malo FPS ve Hře CS:GO ?Nastaveni Mam nizke a nebo velmi nizke a nevim co mam dělat ,mam Grafickou Kartu GIGABYTE invidia Geforce GT 730 1gb

Odpovědi na otázku

CS:GO je závislá převážně na procesoru, zkus uvést celou sestavu a ne jen grafiku (která ale taky není dobrá)

aha děkuji za odpovět :)

Marek Ťa požiadal o info o zostave a Ty poďakuješ za odpoveď? Nechcem nikoho uraziť, ale aké máš IQ? Ide o to, či máš E1200, alebo i5-7600K @ 4,7 GHz

A ten kábl od monitoru máš připojenej kam?