Málo FPS ve hrách

Dobrý den mám problém s tím,že ve hrách mám málo FPS a potřeboval bych poradit co koupit nové a co pomůže.Zároveň ať je to co nejlevnější.procesor: Intel core I3 -8100grafika: Nvidia Gforce RTX 1060 6GBRAM: 8GBMinecraft mi jede tak na 50fps a to s vyplýmy efekty.CS:GO mi jede tak kolem 70fps se vším na nízké detaily.

Odpovědi na otázku

Tohle brzdí spíš procesor.

No to my bylo asi jasný ale taky si myslím že bych tam měl dát i jednu 8GB ramku aspoň.

Vyhozene penize! Kvuli velmi slabemu CPU a pomerne slabe GK nema zadny smysl pridavat RAM.Primarne byste mel vymenit procesor.

A také jsem se chtěl zeptat, jestli je jedno jakou teplovodivou pastu vyberu.

popřípadě jakou koupit k procesoru :https://www.alza.cz/intel-core-i5-9400f-d5530...

Neřeš kraviny, na typu pasty vůbec nezáleží, kup tu nejlevnější.

Jedno to neni, rozdil je par stupnu mezi el nevodivyma:https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/yqSq6qVDxvcsSQc3kFUvfG.pngAle bohate staci koupit MX-4 ktera se dobre roztira a je levna.Ty z tekuteho kovu se hodi jen pri delidu, nebo chlazeni CPU bez IHS s vodnim blokem a podobne extremy..

ne na paste opravdu nezalezi

Co máš za desku? Umí CPU 9. generace?

desku mám: ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME Z370-P

Se správným BIOSem umí. Před výměnou CPU (jěště se starým CPU) nahraj poslední BIOS (Verze 2401).

predaj to aj s doskou a kup ryzen 3300x/3600

Veď môže ísť až do asi 1 rok starého 16vlákna i9-9900K.

Pastu můžeš dát jakoukoliv. Na typu nezáleží, jde jen o to, abys ji tam dal správně. A ano, 8GB to chce přidat každopádně.

Kolik FPS by sis asi tak představoval 200 by stačilo? Podívat se do správce úloh na vytížení komponent je taky asi příliš složitý že? Jednoduší je něco vyměnit a divit se proč to nepomohlo

minecraft s 50 FPS je bomba kseft, neviem co ti vadi.

Lidi co blbnete? Tohle rozhodně není slabým CPU. Tohle bude nějakým problémem v PC. Teploty, vytížení ram (má jen 8GB), špatné ovladače, atd... Na dané hry mu musí to CPU stačit bohatě:https://www.youtube.com/watch

Máš SSD disk? Případně jaký?

SSD mam Patriot burst ale nevím jestli 240gb nebo 120gb

jj mam 240gb

CPU to nebude. Jede mi to líp i na i7 6700k s gtx980 a to tam mám cca 200 módu. Jen to žere asi 11GB ram kvůli těm modum

len to mas tak o 50% vykonnejsi procak

To je fuk. I s tou i3 8100 mu to musí běhat daleko lépe, než to nyní běhá. viz:dfg | 05. 10. 2020 18:54

Grafika nic extra ale ještě stačí tím to nebude. Procesorem to podle mě taky nebude, spíš si myslím že máte málo RAM, chtělo by to doplnit aspoň na 16GB.Jinak co máte za chlazení? Může to být způsobeno přehříváním

RAM je nesmysl, 16GB tomuhle stroji bude naprosto k nicemu. Smysl to ma na QHD / 4K PC s uplne jinym vykonem.Teploty ma jiste smysl zmerit.

přidal bych ram a nainstaloval bych hry na ssd...Dneska 8GB RAM je tak na kancl pc... ale i do mého kancl pc jsem přidal dalších 8GB na výsledných 16GB protože už to prostě občas bylo málo.

Mám 8 GB, Palemoon berie 450 MB, ale voľných mám 4,4 GB podľa Správcu úloh, ale "potvrdené" mám 6 GB. Keby som spustil Chrome, za chvíľu mám plnú pamäť. Mať možnosť, idem do 16 GB a neriešim či mi Pale moon žerie 450 MB, alebo 2450 MB. Nonstop som obmedzený pamäťou.

Něco je v tom PC špatně. Jestli máš v CS:GO 70fps na nízký detaily tak je prostě něco v PC podělaný. Zkontroluj vytížení CPU, grafiku jestli není někde třeba povytažená kabel napájení atd, zdroj.

Do kterýho konektoru máš zapojenej monitor? Do toho co je svisle nebo vodorovně?

... přepoj kabel z iGPU na 1060 ...

To by bylo velice vtipné, kdyby to měl zapojený do desky

Koukám na youtube a to by sedělo. 8100 s igpu to dává na 720p a na LOW kolem 100FPS, pokud hraje FHD tak jsme doma

Nekde je problem. Hodnoty jsou vskutku skoro jako na integrovane grafice.Bokem bych upozornil, ze zadna RTX 1060 nexistuje. Chtel jsi napsat GTX 1060, ze.

Zjevně to drábek vyřešil a tohle téma už ho nezajímá.