» Poradna » Notebooky

Málo fps v GTA 5

Dobrý den ... mám 2 dotazy. A to ty že v GTA 5 mám málo fps i přes to že dam vše na low .... nejde mi to nad 60 max tak do 64 to stoupne a klesá mi to klidně i na 40 a to si myslím že u mého ntbku by asi nemělo být ... mám vyplí vsync a jedu přes nvidia grafikugrafika ... gtx 1060 6gbprocesor ... i7 7700hq ram.... 8gba druhý dotaz je že ve hře minecraft mi fps klidně klesnou na 50 ... když je hra v normálu tak jede cca kolem 90 až 200 ale to jen málokdy .... podle mě byh měl dosahovat větsích fps v obouch hrách.... díky

Odpovědi na otázku

A jaké je použité rozlišení?

16:9

Poměr stran nej rozlišení !!!

Vyplí??? Nauč se nejdříve psát spisovně a potom i srozumitelně.Co je to za model a jaké je stáří ? Vypálená pasta a špinavé chlazení.Poškozená heatpipka apod.

cca 2 týdny starý ntbk

Bude to asi něco v nastavení co to rozlišení ? Podobě se to chová když máš moc velký dej si normálně jako máš monitor.

jak zjistit jaký ma muj monitor rozlišení .... mam 17.4 palců

tak 1920 x 1080