» Poradna » Programy

Málem jsem dostala nervový šok

Jinak se musím přiznat, že jsem ještě v noci proděla menší nervový šok, protože ještě v 23.45 hod. jsem  chtěla poslat mail jedné kolegyni poté, co jsem odvezla Marušku domů a zděsila jsem se, když jsem  pustila počítač. Juklo na mě pozadí, které mi nic neříkalo,  přibylo mi tam plno nových ikon, s kterými si ale vůbec nevím rady. Aleš přitom ví, že jediné, co opravdu na počítači ovládám je můj uživatelský účetní program, v ostatním jsem naprostý diletant. Navíc účetní upgrade na rok 2005 asi nebudu mít už kam dát, protože kapacita počítače je také omezená a převod archivace úč. dat  vyžadujeurčitou kapacitu. Přišlo mi, jak by se asi Alešovi líbilo, kdybych k nim přišla na návštěvu, oni mi nabídli pohostinsky svůjbyt a já jim kompletně přestěhovala nábytek podle svého. Oni by ovšem měli  tu výhodu, že by si  mohli nábytek vrátitna původní místo. Kdežto já jen hledím na svůj počítač, který nepoznávám a naprosto si s tím nevím rady. A Aleš opravduví, jak na tom jsem, protože ho volám kvůli každé prkotině a za všechno platím, takže pomsta to být nemohla. I teď si musím  ZAVOLAT FIRMU,aby mi vrátila vše do původního stavu. Což se mi ale vůbec nelíbí.  A vůbec nechápu, proč mi o tom neřekli?! To opravduvypadám jako blbec všech blbců, anebo páni tvorstva se rozhodli, že se předvedou v plné kráse ? Tak jsem se právě vyzuřila  na své klávesnici, trochu se mi ulevilo, ale ne zas tak moc.  Také jsem už dva dny spala po 4 hodinách, což je pro mě opravdu málo, tak jsem zralá tak na nervové zhroucení.Musím fakt VOLAT FIRMU nebo si to můžu zpátky dát nějak sama? Aleš říkal, že se mi podívá na te WORD co mi nejde, ale celé mi to zpřeházel a word stejně pořád nejde

Odpovědi na otázku

reseni: zasukej si s alesem a mas to zadara.

Koukám, že rady nad zlato, pokud budeš číst tyhle příspěvky, co ti sem lidi píšou, je to jen mrhání časem. Jestli budeš chtít poradit přes net, není problém, ale musíš mi poslat třeba číslo na ICQ nebo mail adresu na MSN. Na můj email. Tady ho nepiš. Měj se fajn a věř tomu, že žádnej učenej z nebe nespadl. Honzahanssen1974@quick.cz

Mirku, ty jsi opravdu poměrně ojedinělý úkaz

máš tam nejspíš virus

Pořádná Poradna |  |

1. Méně šukat, pak se víc vyspíš.2. Když se ti podařilo poslat dotaz sem, tak se ti PC nepodařilo zdevastovat zas tak moc, snaž se tedy víc.3. Nemělas vozit Marušku domů, mělas jí nechat o samotě s Alešem.

1, Já už teďkom po přechodu moc nesexuju, už na to nemám takovou chuť ale neříkám, že bych si nerada s někým pošpásovala, ale nemám moc možnost, ale s Alešem bych špásovat nechtěla, protože jemu je teprv 28 a tak je ještě docela mladý na mě, já už jsem starší osoba kolem 47 let.2, Není tak moc zdevastované, ale prostě jsem z toho musela mít nervový šok, jak mi tam všechno poměnili, na ploše mám jakési kameny, volala jsem manželce Aleše a ona říkala, že prý to je nějaký strounhenč nebo co a plno nových ikon jako Mozarela a další tam mozarela prý má být na jednodušší internet ale nějak se  v tom nevyznám, já ovládám jen ten uživatelský program účto nic víc.3, Marušku jsem domu zavést musela, protože tak pozdě, už jí do Výškovic nejede 41ka, tak jsem ji musela odvézt autem.

No, jestli tohle je realita, tak je to fakt svinarna a Alese bych uz na pocitac nepoustel. Dej si to do firmy (nebo nekomu, na koho je spoleh), at ti to nastavi na miru a kdyz se nikdo v nicem nebude hrabat, tak ten pocitac je pripraven na nekolik let tvorive prace. Dva dny spat po 4 hodinach je v pohode. Mozna jsem takhle fungoval i mesic(e), ale ted uz jsem si zvednul limit na 5 hodin a kdyz se postesti, tak na 6 hodin. Dlouhej spanek je mrhani zivotem.

mozarelu musis presunut na ten strouhac, z toho potom vznikne ta pomazanka, a tu mozes rovno poslat kamoske, nemusis pisat recept a usetris za opravu wordu. Ak uz kamoska nema chut tak tu pomazanku potom presun do kosa, a posli manzela vyniest kos (najlepsie ak ho vynesie s celym monitorom a opatrne ho vysype do smetnej bedne, ale ostatne ikony na monitore musi pri vysypavani prstom na monitore pridrzat, neze ti vysype do smetnej bedne vsetky ikony z monitora a potom budes musiet kupovat nove ikony).

Tada Mozarelu neznam co to je za prgram  nemyslis nahodou mozilu FF???

zk

ty mi budeš taky pěkná piča,viď?

Nechces si koupit starsi mobil?

D2MAC [94.246.127.xxx] - nejsi nic jiného, než zloděj nicku, a debil.

1. pokud to je legrace, tak je to dobre 2. pokud to je pravda, tak Milusce doporucuji zapaltit kurzi, zakoupit literaturu a neco nastudovat. Na auto mate taky ridicak, tak pro ho nemate i na pocitac?

Eh, omluvam se ... kurzY ... fakt bych to po sobe mel cist

Hm, kdyz se starsi generace cpe k pocitaci musi pocitat s tim, ze pokrok jde kupredu a fotka tvych dvou pudliku na plose a vlevo nahore ikonka word, excel a vpravo takova ta hnusna modra s napisem INTERNET tam nebudou vecne. Chapu, ze je nad tu ctyricitku tezky naucit se neco novyho, ale zaklady prace s widlema nejsou na nauceni tak slozity, takze byste se meli ctyricatnici zamyslet a naucit se pocitac aspon trochu pouzivat, at kvuli kazdy prkotine nevolate nas mladu . Jinak hodne zdaru se zmenenim tapety a pretahani ikonek zpatky do spravnych rohu. Kdyby na tebe koukla modra obrazovka, bylo by to podstatne horsi (nedej boze, kdyby Ales nainstaloval treba tucnaka spoustejiciho se pouze RL2 a na psani tam bylo jenom VI )

Domnivas se, ze ty stupidni dotazy v zdejsi poradne pochazi vetsinou od ctyricatniku, ze je vsechny hazis do jednoho pytle.

ted jsem koukal poradne na prispevky a musim jeste neco pridat: rekl bych, ze to Ales myslel dobre - vetsina ikon ktere pribyly budou nejspis odstranovace viru, spyware a podobneho bordelu, kterymi jsou produkty Microsoftu prolezle skrz naskrz. Takze by se taky jednou mohlo stat, ze pocitac nenajede vubec a bude i po ucetnictvi, protoze pochybuju, ze zalohujes.Ono klikat na ikonky umi kazdej a kazdej pocita s tim, ze se nic nestane. Ovsem firma, ktera tento dabelskej soft dodava nepocita s zadnou bezpecnosti, proto ty antispywary...A mozarela? Tu mam moc rad, stejne jako Mozillu!Toz tak hodne stesti a malo viru! :-*

O prázdninách nemusíš dělat úkoly, tak se snažíš bavit, viď?No a já nemám v práci co na práci, tak si to čtu

Nevím,nevím já myslel,že je tohle odborná pordna.Jsem holt ta starší generace.

Chtel jsi napsat odporna poradna, ne?

Tančí, kozy ti tančí, na pomeranči. A já ti píšu, že máš velkou píču

krásné....Miluše Peštuková [82.209.27.xxx]

Tak podla mna je toto len haluska nejakeho humusaka, ktory sa z nas, poctivych a vernych radcov na zive.sk diskusii, robi peknych volov...Chcete dokaz... ona je dokaz  :"strounhenč nebo co a plno nových ikon jako Mozarela a další tam mozarela prý má být na jednodušší "strouhenč a mozarela su slabomyselne skomoleniny

"Miluška" tady není poprvé. Ve skutečnosti je potřeba brát jen první dvě písmena jména a zbytek si doplnit za účelem zjištění skutečné identity. Mám pocit, že minule jsme tu řešili nějaký sex - ona 12 roků a její kolík 30 či tak nějak... Jo, a pokud si vpomínám, jednou si "Miluška" zazálohovala účto způsobem, že si někam zkopírovala zástupce z plochy a zbytek smázla... Jindy jsme zase dumali nad názvem hry... Jj, furt se něco děje.

Mirek, Typhlosion, Miluše Pešťuková, ty si jednoducho pako! Zajtra, keď prídem z roboty, tak si odinštalujem Mozilla Suite (pretože mi v nej nejde DeTroll) a nainštalujem Mozilla FireFox a Mozilla Thunderbird a samozrejme spomínaný DeTroll, aby som odfiltroval tvoje primitívne príspevky!!!BTW, pre nezainteresovaných: DeTroll je odfiltrovávač príspevkov na živě, nájdete naň všetky linky, ak v poradni do vyhľadávača zadáte DeTroll. Preč s Typhlosionom!!! Zajtra ťa už filtrujem!!!

Skvělý počin, jen na mé gusto jěště málo světlý.

Ty vado