» Poradna » Programy

Malé FPS

Přeji pěkný den,Hraji nově GTA V online a mám docela nízké FPS. Mám vše nastavené na nejlepší kvalitu. A přitom mi to ukazuje že používám ai 4.5 GB VRAM a mám 8GB VRAM.Můj PC:GTX 107016GBHDD 1 TB(Jinak alza gamebox 1070)

Odpovědi na otázku

Co to je nízké fps? A co to je PC GTX1070? Žádný takový počítač neexistuje.

grafika : Nvidia GeForce GTX 1070

Ano, vím že to je grafika. Ale to není PC. Jaký máš procesor? A mimochodem, jedeš určitě na tu GTX 1070 a ne na grafiku integrovanou v procesoru?

ne, jdu na GTX 1070

nízké FPS = 20-30 FPS

Jaké máš využí CPU - GPU? Běží ti GPU při hraní na maximální frekvenci co máte, nebo ne?Jinak v onlinu mám také méně fps jak ve story módu, to je celkem běžné.

Mám využití GPU asi tak 50%

vypni Vsync, nebo half sync. Nejspíše to máš zaplé, taky možnost.A CPU využití?

to mám tak 20%

tak to je dost málo, jak využití CPU tak i GPU... co ten vsync? Je vyplej?