» Poradna » Notebooky

Malé fps ve hře .. dřív bylo dobré

včera jsem si nechal projít cely pc antivirem od avastu a od té doby kdyz spusím gta 5 nebo csgo či jakoukoli jinou hru ..tak mam strasně malé fps .. csko mi to ani nezapne .. :D drív mi jel rust na 250 fps :D a ted ho jedu na 10 fps .. kdyz zapnu procesy abych mohl vypnout to gtačko tak vidim ze process jede na 4690 mb 95% uz si nevim rady .. ten avast mi dojebal celé hraní grafická karta Nvidia geforce GTX 960Mprocesor Intel core i7 skylake 2.60 GHz 8 gb ram

Odpovědi na otázku

Nejdříve ho hodně pryč.Mrkněte na ovladače GK a když tak vraťte změny, které mohl provést. Ideálně z webu výrobce GK stáhněte aktuální ovladače jen pro Vaši GK.Dále pod obnovení, i když je to riskantní a nemusí se povést.Pak záloha.Čistá instalace.

to uz jsem zkousel

Avast ti pravděpodobně vyhodnotil něco jako bordel a smazal to nebo zablokoval. Mohli by to být ovladače od grafický karty.

Vzhledem k tomu, jak se spyware v ovladacich VGA posledni dobou chova, tak bych se tomu ani moc nedivil.