» Poradna » Mobily

Malá hlasitost kvůli mobilu

Dobrý večer, můj problém zní následovně... Pokud si zapnu hudbu do reproduktoru, tak zvuk z něho je citelně menší než, když jsem používal starý telefon, problém bude asi na straně mobilu (Realme 9 pro)

Odpovědi na otázku

A připojení jaké? Reproduktor jaký?

Bluetooth, Niceboy Raze 4 origin

No a máš to naplno nastavené i na mobilu? Přes BT by to mělo hrát při plném nastavení stejně hlasitě z jakéhokoliv mobilu.

Ano i na druhém reproduktoru je hlasitost menší než obvykle

Ano, je to na straně mobilu. Na levé straně.

Ruzny mobily maji jinou silu na vystupu do audio. Takze se to urcite lisit muze.

Přes BT by právě mít neměly, tam by měla být hlasitost stejná

Ja na začátku kdyz kupil auto, tak mi pres bt hrálo potichu, dal jsem přehrát a rádio v aute mel naplno i v tel se vse tvarili na Max, ale hrálo potichu. Přidával jsem na tel hlasitost tlačítkem a na mobilu, nic se nedělo, jen se zvyšovala hlasitost přehrávání. Vyzkousej to mechanicky při přehrávání.