Majitelé wifi routeru DIR-655 sem

Ahoj,

je tu nejaky majitel s timto routerem? Potreboval bych vymenu zkusenosti, jak stabilne rozchodit wifi sit pomoci tohohle pristroje. Nepravidelne mi vypadava.

Diky

Odpovědi na otázku

je potreba dat do tohoto routeru novy firmvare taky mam 2 routery d-ink jedine se tospravilo pomoci noveho firmvaru taky me casto padal net.

mam tam nejnovejsi co je z 9.6.2008 - DIR-655_fw_revA_1-11B25_all_en_20080609.zip

ale porad pada. Na PC ktery je zapojen natvrdo kabelem net funguje dal, ale vytvorene wifi prostredi spadne a notebook s wifi ndraft (win vista 64bit, SP1) prestane to prostredi videt.

Updatoval jsem i sitovku v notebooku o posledni ovladace a porad pada.

Mas presne tento typ routeru? Neni problem ze me nekdo shazuje? Jsem v centru brna a kolem je hodne wifi spotu.