Mají dražší výrobky od Apple i delší životnost ?

Mají dražší výrobky od Apple i delší fyzickou životnost ?
Možná by byla zajímavá podotázka, zda dražší produkty od Apple mají i delší morální životnost ?

Mám namysli výrobky iPhone, iPad a počítače iMac ve srovnání s levnější konkurencí.

Když dám za tablet iPad 2 2x tolik než u konkurence, přepokládal bych, že by za ty prachy měl být natolik kvalitní (konstrukčně), že i mnohem déle vydrží ? Jaký je na to váš názor ?

Odpovědi na otázku

Najskôr by som sa chcel opýtať, aká priama konkurencia iPadu 2 stojí 2x menej? Myslím niečo aspoň s podobným výkonom a podobnou veľkosťou, čiže Kindle medzi to nerátam.
Potom či toľko vydrží, ti asi nikto nepovie na 100%, ale konštrukciou vypadá, že by niečo vydržal mal. Predsalen je pevný, ten hliník na zadnej strane by mal výdrži pomôcť. Taký ASUS Transformer má zadok z dosť mäkkého plastu, keď som ho držal stlačil vzadu, videl som ako sa "rozvlnil" display. Čiže ja osobne by som povedal, že má veľkú šancu vydržať viac ako konkurencia. Ale ako to bude v skutočnosti neostáva nič iné, ako čakať.

výrobky jsou na tom dobře jak po stránce materiálové, tak i co se týče zpracování, velmi dobře, takže bych se nebál, že se ti něco od nich po roce či dvou rozsype. samozřejmě záleží na zacházení.

a co teprv mene vyznamne znacky ktere jsou drazsi nez elitni aple? http://www.zive.cz/bleskovky/fujitsu-lifeboo... ...