» Poradna » Ostatní

Mainboard - Zatuhnuti pri instalaci Drivers & Utilities

 |   | 

Dobrý den.Po naistalování Windows 2000 Professional (zkoušel jsem i WindowsXP) mi vždy při pokusu o instalaci "Drivers & Utlities" (dodávané k základní desce) objeví pouze hláška "Initialize .. Please wait" a systém zatuhne (100% vytížení procesoru - pohled přes správce úloh). Aplikaci nelze shodit a ani nelze počítač restartovat (jen na tvrdo). Zkoušel jsem naistalovat jednotlivé komponenty (4 in 1, AGP, PC Alert single). Vše proběhlo OK. PC Alert ovšem při inicializaci zobrazí pouze své logo a to je vše - nespustí se. Moje konfigurace : Deska : MSI KT3UltraARU VIA 333 DDR SocA audio RAID ATXProcesor : AMD Athlon XP 2000+ (1,67GHz, 266)Paměť : DDR SDRAM 512MB 266MHzGrafika - All in Wonder RADEONZvuk : Sound Blaster Live!I/O Karta - CN MSI IEEE 1394 FireWire adaptér PCIKarta : Hardwarový MPEG2 pro přehrávání DVD od Creative (sada s DVD-Rom) DVD-ROM : Creative CD-RW : TeacV Biosu mám vyplou zvukovkuDěkuji za odpověď případně radu.

Odpovědi na otázku

 |   | 

Mmmmmm, pěkná sestavička. Natlač tam 4in1 a nějaký Sound drivery, jestli to máš OnBoard. Na zbytek se vykašli, děla to jen b....l. Od monitoringu otáček a teplot jsou tu jiné a lepší programy.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Alert, Jednotlivé komponenty, IEEE 1394, Počítač restartovat


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

** Nezvykle protáhlý rozměr odpovídá dvěma monitorům vedle sebe ** Barevné podání a podpora G-Sync míří nad kancelářské nasazení ** Vestavěná kamera umí přihlašování ve Windows

Tomáš Holčík | 29

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 49


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč