» Poradna » Ostatní

Mailová schránka

Mám mailovú schránku na google, po preinštalovaní windows, nemôžem sa dostať do schránky, skúšal som podľa návodu všetky možností, ako je telefón, ktorý mám zadaný na kontrolu, záložnú adresu pre zaslanie kódu na obnovenie hesla a pod. bohužiaľ nič nepomáha. Vie niekto o nejakej možnosti ako sa do mailovej schránky dostať, mám tam adresy, ktoré sú dôležité. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Co to znamená "nemůžu se dostat do schránky"?

budeš to muset víc rozepsat - proč se tam nedostaneš, co hlásí jakou chybu... Možná používáš blbý browser...