» Poradna » Ostatní

Mailová adresa

Dobrý deň, mám internetový prehliadač Mozila Firefox, chcela som odstrániť niektoré nepotrebne kontakty čo sa aj stalo až na jeden. Prehliadala som všetky možné kontakty, ale ten jeden ak pre posielam niekomu maily, stále sa objavuje v zozname, napriek tomu, že medzi kontaktami už nefiguruje. Poraďte, ako ho odstrániť. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Je jedno, co mate za prohlizec. Neni jedno, jaky mail pouzivate. A o nem nepisete nic.

Internetový prohlížeč nemá s mailem nic společného.

Někdo, kdo má: " internetový prehliadač Mozila Firefox", nebude tušit, že používá webové rozhraní jiné síťové služby. Předpokládám, že nějaká "sušenka" je za tímto "případem".

Nebo si to pamatuje prohlížeč sám a předvyplňuje pole.

Jak přesně mají souviset ty maily s webovým prohlížečem?Pardon, zapomněl jsem si doma křišťálovou kouli.