» Poradna » Web a internet

Mailer Deamon na email.cz

Ahoj. Po odeslání emailu mi přišel email od Mailer Daemon, kde stálo že se můj mail nepodařilo odeslat. Mail přišel i s přílohou - dva soubory (údajně původní zpráva) když jsem se je pokusil otevřít ve VM tak mi to vnucovalo stažení souboru undefined bez koncovky.Mailer DaemonNedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender . . .Přikládám ješte část emailu:Důvod / Reason:---------------5.0.0 smtp; 552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potentialPermanent Failure - Other or Undefined StatusChci se zeptat jestly je to legitimní nebo ne.

Odpovědi na otázku

Legitimní? Myslíš si snad, že je nějaký zákon ohledně protokolu SMTP, odesílání mailů a o nedoručení zprávy serverem ???

"Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant."

Když už se ptáš, 'jestly je to legitimní', v google překladači věnuj pozornost části 'This message was blocked because its content presents a potential...'

Já vím co to znamená. Jen jsem chtěl vědět jestly je ten email skutečně od serveru nebo je to nějaký spam.

Doinstaluj si to:https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/czech-sp... Třeba tě pak trkne, že na rudě podtrženém "jestly" je něco špatně.Jinak nechápu, co se ti zdá na zprávě o nedoručitelném mailu špatného.

Nekompletní věty a ty soubory ke stažení.

co to bylo za spravu