» Poradna » Ostatní

Mail volny rozšířené vyhledávání

Dobrý den,po aktivaci hromadné pošty u mailu volny přestalo fungovat rozšířené vyhledávání.Děkuji

Odpovědi na otázku

Tady ti pomůže jen kontaktovat podporu volny.cz a oznámit jim problém.

Děkuji. Milena

Je to ještě svoboda projevu ? Předtím to nebylo. Jsem obyčejný člověk a politika mně nezajímá. Maily používám pro rodinu a přátele. Censura by měla fungovat jen pro podnikatele, uředníky a politiky. Tam to má význam. Neberte nám svobodu slova, která byla uzákoněna po revoluci 1989. Děkuji. Milena

Příslušné zákony dodržuji, teď je na vás, aby se dodržovali v Česku slíbenou svobodu projevu. Nechceme vracet před rok 1989. Nebo máme rušit internet ? Firmy zkrachují.

Ví to vláda Česka, jak jsme na internetu utiskováni ?

PARTE Z.ŘÍJNA LETOS.